Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért vackol a hörcsögöm?

Miért vackol a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy a hörcsögöm készített magának egy nagy kupacot forgácsból ezáltal kiköltözött a kis házából. Az odúját kivettem két napra, de ma reggel visszatettem neki és elegyengettem a kupacot amit épített. Jól tettem vagy nem.

2013. szept. 22. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy vemhes ? az enyém régen ilyesmit csinált csak az odúja körül építette a forgáccsal
2013. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú úgyhogy kizárt. :D:D
2013. szept. 22. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megérezte a tél közeledtét.Amúgy nem tetted jól.
2013. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hörcsögök szoktak ilyet csinálni, nem kellett volna hozzá nyúlnod a kupachoz.

Hagy legyen úgy, ahogy neki tetszik. A kis háza meg legyen bent neki mindig. Majd ő eldönti hogy mikor, hol érzi jól magát, ne rontsd el neki!

Lány és fiú, vemhes és nem vemhes hörcsögök egyaránt szoktak építkezni, ez alap szokás náluk. Akkor is ha meleg van, akkor is ha jön a hideg! Nem ezen múlik!

2013. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat máskor nem nyúlok az építményhez. :D:D
2013. szept. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!