Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket választanátok tengeri...

Melyiket választanátok tengerimalac vagy hörcsög?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hörcsög csak kb 2 évet él mig a tengeri malac 6-8 at.Bár a hörcsög szerintem aranyosabb de nagyon gyorsan eltelik az a 2 év...
2013. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, törpenyulat vettem, és nagyon jó döntés volt :D Egyébként tengerimalacot semmiképpen, egyrészt mert mindig kettő kell belőlük, hihetetlen visítást tudnak rendezni az éjszaka közepén, és kicsit butuskák, hogy szépen fogalmazzak. Egy barátomnak vannak tengerimalacai, nincs az a pénz, amiért bevállalnám a tartásukat, ennél a hörcsög csak jobb lehet :D
2013. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon jó.Nekem van mindkettő,tengerimalacot régebben tenyésztettem,most hörcsögökkel foglalkozok.Mondjuk sok közöttük a különbség:

A hörcsögök nagyon kicsik,míg a tengerimalacok nagyok.

A tengerimalac társas,míg a hörcsög magányos állat.

A tengerimalac nappali,míg a hörcsög éjszakai életmódot folytat.

Az étrendjük szinte teljesen különbözik.

A hörcsögök anyagcseréje nagyon gyors,így szinte mindig ürítenek,míg a tengerimalacoknak nem ilyen gyors,sokkal lassabb az anyagcseréjük.

2013. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegngerimalacokat vennék. A malacokat olyan jó simizni, kiengedni a szobádban, tanítgatni. Patkányaim vannak, előttük én is tengerimalacon gondolkodtam, de végül a pateszok mellett döntöttem. És nem bántam meg, de még mindig szeretnék malacokat is. :D
2013. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsögöt, nekem ők a kedvenceim.

Szerintem ők a legaranyosabbak.

2013. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi már eldőlt hogy malacom lesz! :)
2013. okt. 6. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!