Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot javasoltok?

Milyen állatot javasoltok?

Figyelt kérdés
van egy 160 literes akváriumom abban mit tarthatnék ? én hörcsögre vagy tengerimalacra gondoltam. Bár a nyuszik tetszenek a legjobban,de nem szeretném szegény nyuszit ilyen zárt akváriumba rakni,bár az állatkereskedésben sokkal kisebbekbe tartják őket ,de én ezt nem látom jónak. Van esetleg valami tapasztalata valakinek ebben?
2013. szept. 30. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vegyél teknőst, az jól elvan ekkora akváriumban. És azok este legalább alszanak és nem rágcsálnak, isznak, pörgetik a kereket, mint a hörcsögök :D
2013. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
A teknősön gondolkozz még el szerintem. Kiskoromban az volt nekem és nagyon szerettem :) Aranyosak nagyon.
2013. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Teknőst nem szeretnék,mert az nekem olyan lassú kis állatka ,meg nem csinál túlzottan sokat egész nap...főleg hogy szárazföldi tekit vennék ,ha vennék és nem vízit. Én főképp tengerimalacra gondoltam,csak leginkább a nyuszi felé húz a szívem ,csak nem szeretném szegényt "kínozni" egy ilyen zárt akváriumban. Amúgy az akvárium körülbelül 110cm hosszú és kb 35-40cm magas és 35-40cm széles
2013. szept. 30. 21:22
 4/14 A kérdező kommentje:
És tudom ,a hörcsög csak meg lett említve azt nem feltétlen szeretnék,mert éjszaka nem lenne előnyös ha zörögne,bár engem annyira nem zavarna mert,ha én elalszok akkor nem keltene fel a zörgésével,de azért szimpatikusabbak a nagyobb állatkák. Egyébként egy kutyust szerettem volna de azt sajnos nem engedik a szüleim. Ezt sem igazán engedik,de ez könnyebben kivitelezhető...
2013. szept. 30. 21:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Törpesüni :)
2013. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak a törpe sünik,de ők is sajnos éjszakai állatok és nappal nagyrészt alszanak :(
2013. szept. 30. 22:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Fel lehet őket kelteni, nem lesz tőle semmi baja :)
2013. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom de jobb szeretnék nappal aktív állatot.
2013. szept. 30. 22:43
 9/14 anonim ***** válasza:

minden állatnak kínzás a terráriumi tartás. hörcsögnek meg nyúlnak a lehető legnagyobb.

gondolkozz el a görög teknősön, jófejek azok is. maximum valamilyen egerek. de egyneműek, hogy ne szaporodjanak.

2013. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A halak után szeretnék valami mozgalmasabb állatot és a teknősök nem viszik túlzásba a mozgást...:)
2013. szept. 30. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!