Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacfürdetés hogyan...

Tengerimalacfürdetés hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 16:51
 1/3 Asch válasza:
Én életemben kétszer fürdettem tengerimalacot. Egyszer ellés, másodszor utazás után. Mindkét alkalommal kézmeleg vizet tettem lavórba és abba egy kevéske tusfürdőt. (lehet jobb hozzá valami állathoz való, de nekem sürgős volt) Miközben fürdettem végig fogtam, hogy ne menjen víz/tüsfürdő a szemébe vagy a fülébe. Egészen élvezte. Kézzel locsolgattam a hátát, meg picikét megdörzsölgettem. Utána becsavartam törölközőbe és nagyon gyenge fokozaton szárítottam a bundáját hajszárítóval.
2013. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3-4 havonta fürdetem a malacaim.Egy macskabilibe 4 cm langyos(30 fok)vizet rakok.Ebben megmosdatom őket és átrakom őket a kádba.Itt egy kevés kutyasamponnal megdörzsölöm a bundájukat,és letusolom őket.Arra mindig figyelek,hogy a szemükbe,fülükbe,szájukba és orrukba soha ne menjen hab vagy víz.A tiszta,vizes malacokat egyenként megszárítom hajszárítóval,alacsony fokozaton,20 cm-ről. Kitisztítom a fülüket és,ha kell levágom a körmüket.
2013. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=hYVyLESKY-g Itt a saját videóm:) Tilos őket sűrűn fürdetni, nagyon ritkán fürdesd őket.
2013. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!