Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért jöhetett ki a nyuszim...

Miért jöhetett ki a nyuszim körme?

Figyelt kérdés

Ma délután kiraktuk a kertbe, majd miután visszahozták a ketrecébe, észrevettem, hogy vérzik a lába, majd ott volt a tappancsánál a tőből kiszakadt körme.

Vérzett neki később is, de már semmi gond. Ugyanúgy ugrált, evett, mintha semmi sem történt volna..


Kb 1 éve pedig a foga esett így ki. Szerintem neki fel sem tűnt, én meg a ketrecben találtam meg...


2013. okt. 14. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve lehet, hogy azért esett ki a körme, mert bénán ugrik be a ketrecbe? Néha akkor huppan és olyan kis bénán.. :P Sokszor nem lehet becsalogatni kajával, ezért rakom így be.
2013. okt. 14. 20:51
 2/5 anonim válasza:
hát ha kis ügyetlen akkor lehet, hogy egyszerűen azért van, mert sokat van a ketrecben, és ott annyi dolga van, hogy döglik egész nap szegény. szóval nem tanult meg rendesen ugrálni, stb. szal sztem egyszerűen 1 éve orra esett, most meg rálépett a körmére, mert belelépett valami szúrósba :) persze lehet hogy komolyabb...
2013. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Min napi 4 orat ketrecen kivul van...

Tud ugralni, nem ezt mondtam -.- Csak a ketrecbe onnan fel meterrol benan ugrik be NEHA.


Miert esett volna ki egy hatso foga attol, hogy orra esett? Kulonben sose esett orra...

2013. okt. 14. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
szoktad vágni a körmét? ha túl hosszú, akkor akármi kicsi dologba beleakadhat, majd leesik.
2013. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyáron vágtam le neki, egyáltalán nem hosszú
2013. okt. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!