Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Használhatom a tengerimalacomnál?

Használhatom a tengerimalacomnál?

Figyelt kérdés
Előző rozettás tengerimalimat elvittem állatorvoshoz,adtak neki egy szurit.Egyet nekem is -magát a tűt- és rakott bele egy csomó vitamint,meg ilyen gyógyszerféléket.Szegénykémen meghalt,és most kaptam egy újat,nem rozettásat,és hogy nála használhatom e ezt a vitaminos bigyuszt? Amúgy a tűt azért adta a vitaminokkal,hogy naponta egyszer spricceljek bele a szájába egy cseppet.
2009. nov. 12. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a hegyes tűre gondoltál, hanem magára a fecskendőre a műanyag kis végével. A hegyes tűt nehogy használd! Én a helyedben nem adnám az új malacnak. Mégis minek? Beteg? Az előző malacodnak biztos volt valami baja, ami miatt orvoshoz kellett vinned, és ami miatt az orvos adott neki valamilyen vitaminos injekciót. De ha az új malacodnak nincsen semmi baja, felesleges neki adnod ilyesmit! Én nem tenném a helyedben! Inkább tápláld helyesen, vegyél neki kereskedésben kapható vitaminkészítményeket, de ne valami állatorvosi bigyót, amit ráadásul egy valószínűleg beteg malac számára adott előzőleg a doki. Szóval szerintem ne használd!
2009. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés köszi a választ
2009. nov. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!