Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt csak úgy lehet...

Hörcsögöt csak úgy lehet tartani, hogy fiú, lány vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy egy neműt nem lehet, mert hiába mindkettő lány vagy fiú, harcolni fognak a területért. Ezért inkább két különböző nemű. De akkor meg lesznek kicsik. Azt nem szeretném...

2013. okt. 31. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, hörcsögnek csak egyedül jó. Ha társas állatot akarsz, vegyél 2 azonos nemű degut, ők csak úgy érzik jól magukat, egyedül depressziósak lesznek (igaz, kb ötször akkora helyre van szükségük, mint egy hörcsögnek).
2013. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hörit csak egyedül. Vagy két lányt, testvérekként, maximum, ha nagyon akarod.
2013. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az sem működik, nálam egyszer volt összerakva takarítás idejére (10 perc) két lánytestvér, ezalatt az egyik kiharapta a másik szemét. Két hörcsög sehogy nem működik együtt.
2013. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögök magányos állatok, kinyírják egymást az egyforma neműek! Nincs szükségük társaságra!
2013. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi, már megvettem. Egyedül :) Megzabálom, olyan cuki!! :D
2013. okt. 31. 17:38
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyedül.A tartásukról bővebben itt (remélem már megjelenik):

[link]

2013. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szólnátok, ha megjelenik az oldalam?Ma csináltam és nem tudom látszik e már?
2013. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Hörömpőtenyészet ***** válasza:

Semmiképpen! Se két különböző neműt, se két egyneműt! Egyrészt, két különböző nemű is fog egymással verekedni... Ha a kicsik megszülettek, akkor a hímet amúgy is külön kell rakni. (De nagyon szépen megkérlek titeket, a tenyésztést hagyjátok a profikra...) De két egyneműt sem, még abban az esetben sem, ha az a kettő testvér. Akkor sem, ha az a kettő nőstény. Tudatom a kedves válaszolóval, hogy a nőstények sokkal jobban védik a területük, mint a hímek! Ideig-óráig meglesznek, DE egy idő után harcolni fognak a területükért! A hörcsögök területvédő állatok!!!

(Egy tenyésztő.)

2013. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi, már tudom, hogy csak egyet lehet. De mondtam már hogy megvettem, és csak egyet. :) Egész este nem aludtam tőle, mert futott abba a hülye kerekébe, meg rágta a házát... Ha ötször nem, akkor egyszer sem keltem föl.
2013. nov. 1. 14:05
 10/20 anonim ***** válasza:
lehet két höri csak két külön ketrecbe kell tartanod őket
2013. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!