Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaphat ebből az eleségből a...

Kaphat ebből az eleségből a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

[link]


Nem fő eleségként de kaphat belőle? Mert patkány és egér... sokban különbözik a szükségletük táplálék téren?


2013. nov. 2. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki, de nem főeleségnek.Nem tudom, hogy milyen fajta a hörcsögöd, de ha dzsungáriai olvasd el ezeket.:

[link]

2013. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lenne a kérdés, hogy miben egyezik inkább! Mivel szinte semmiben. Max. annyiban, hogy állandóan nő a foguk, ezért koptatniuk kell... A patkánynak fontosabb a fehérje, mint egy hörcsögnek a patkány nem magevő! Míg a hörcsög igen! Talán rágcsálnivalónak adhatsz pár szemet, attól nem lehet baja, de semmiképp se etesd ezzel már csak a hiánybetegségek miatt sem!
2013. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aranyhörcsög. Van fő elesége csak gondoltam rágcsálni adnék belőle.

2013. nov. 3. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem adnék aranyhörcsögeimnek olyat amire az van ráírva hogy patkány, egér számára való eleség.

Lehet nem lenne tőle baja, de mi van, ha igen?

Szóval, semmi esetre se adj a höridnek belőle. Hörcsögnek hörcsög kaja!

2013. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!