Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat szeretnék! Többi...

Törpenyulat szeretnék! Többi lent!?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán vagy Nyíregyháza közelében keresek töpenyúl tenyészetet! Állatkereskedésben nem szeretném venni, mert ott nem árulnak pár hetes nyuszit. Aki tudja hol találok Nyíregyházán, az kérem íjon!

2013. nov. 2. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

szia :)


Azt tudnod kell, hogy a legjobb kor az elválasztásra 7-8 hét, addigra fejlődik ki annyira a nyuszika, hogy Veled élhessen tovább :) Van egy nagyon jó kis oldal, www.torpenyul.hu itt sok hasznos info, tenyésztő és nyuszibolond van fent, akiktől tudsz tájékozódni, segítséget kérni :)

De ha bármi van, írj privit, ha tudok segítek.


2 nyuszkó gazdija :)

2013. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én a zsibiben vettem, és ugyan olyan, mint a fajtársai, szóval sztem hülyeség tenyészetből venni, csak jóval drágább. én 2000ért vettem, és maradt pénzem ketrecre, oltásra stb. de te tudod
2013. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) Még annyit szeretnék, hogy Nyíregyházán melyik állatkereskedésben lehet venni 7-8 hónapos törpenyuszit?
2013. nov. 3. 15:34
 4/5 A kérdező kommentje:
7-8 hetes* :D
2013. nov. 3. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Most nem vagyok Magyarországon épp, de szerintem a fórumon tudnak ebben is segíteni neked, hogy hol érdemes venni :) A legjobb egy megbízható tenyésztő lenne, akkor garantált, hogy nem lesz genetikailag hibás nyuszkód, akire utána lehet sokkal többet kell költened. Nekem az egyik nyuszim kereskedéses, a másik tenyésztőtől való, és ég és föld a 2 nyuszi kinézetben is, illetve a kereskedéses nyuszimnak fogproblémái is voltak már :(

2 nyuszis

2013. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!