Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen trükköket taníthatok...

Milyen trükköket taníthatok be a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
sürgős

2013. nov. 12. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon sokat segített
2013. nov. 13. 07:21
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
minek kell egy tengerimalacnak trükköket tanítani?ez nem kutya -.- szerintem ez tengerimalackínzás!nem ajánlatos...és különben is kitől láttad ezt?
2013. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a tengerimalacok nagyon okos lények és miért lenne kínzás egy egyszerű kis ugrás vagy szlalom és az nagy érdem ha valki valamit be tud tanítani a tengerimalacának pl az enyém is már tök sok trükköt tud és ezesetben a kutyákat miért kell betanítani Válasz:azért hogy legalább valamit lehessen is szórakozni a tengerimalacokkal és amúgy nem kértem a véleményedet csak a NORMÁLIS válaszokat és a tied nem az
2013. nov. 15. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:

A tengerimalacok -vagy bármilyen kisállat- betanítása a pozitív visszajelzésen alapszik. Egyáltalán nem kínzás. Az állat azért produkálja magát, mert azért jutalmat kap. A tanuló és a tanító fél is jól szórakozik. Persze az "órákat" fogd rövidre, egyszerre max 15 percet tanítsd, mert után aaz állat megunhatja, vagy túl is etetheted jutalomfalatokkal. Hagyd pihenni, és ha megint van kedve, folytathatod a tanítást.

Ez nem kínzás! A trükkök tanítása egyébként egy jó módja annak, hogy aktívan tartsd a malacot és közelebbi kapcsolatot építs ki vele. Sokkal jobban fog kötődni hozzád, ha minden nap gyakorolsz vele, mert téged is a jó dolgokhoz fog kötni. Ez esetben a kajához. :D

2013. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt is, itt van több trükk:

[link]

2013. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon szórakoztató amikor megtanítja valaki ilyen trükkökre. :) Éjn személyesen nem tanítom a malacom. Számomra az is elég vicces amikor szaladgál az ágyamon, mint egy ló. :D
2013. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokat segített mindegyik válasz kivéve egyet amit sejthettek.
2013. nov. 16. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tanítsd be,szerintem...
2013. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én malackám karikát tud átugrani. Esetleg ha kisebb ágyad van, akkor fel tud ugorni arra is ;)
2013. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!