Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A bak törpenyulamat szeretném...

A bak törpenyulamat szeretném ivartalanítani, milyen gyakran pusztulnak el ebben a bak nyulak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jó orvoshoz viszed, aki korszerűen altatja, akkor szinte 0 az esély..
2013. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó orvoshoz kell vinni.Mi tegnap vittük el ivartalanítani.Tök hamar felkelt az altatásból és nekem ugyanolyan izgága volt,mint eddig...nem úgy nézett ki,mint akinek műtétje volt.Kapott fájdalom csillapítót is aznapra meg még két napra.Én Budapesten az Exopet-be vittem.NAgyon jó hírük van és tanúsíthatom,hogy nagyon odafigyelnek mindenre.azt mondják,hogy a nyuszikat az altatás veszélyezteti.HA azt veszed észre ,hogy műtét előtt a doki nem méri meg a súlyát,akkor hozd el...Ne becsülgessenen,mert ha véletlen többet ad,akkor vége.
2013. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm bár én Pécsen lakom, és én is úgy tudom hogy a súlyát meg kell mérni, és azt hiszem gázzal kell altatni
2013. nov. 15. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély sajnos, úgy tudom, hogy 1% körül, persze ez is orvosfüggő..egy hozzáértő orvossal nagyon lecsökkented a kockázatot.
2013. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a mutet a kockazatos,hanem az altatas . Ilyen kis testtomeg mellett nagyon precizen kell kiszamitani az altaogazt (vagy injekciot) es a nyulakra jellemzo a zsakmanyallat mivoltuk miatt,hogy elrejtik a betegsegeiket . Nem derul ki ha valami bajuk van ,mivel ugye a gyengek hamarabb elvesznek es ez noveli az altatas kockazatat.
2013. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!