Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy szibériai...

Szeretnék egy szibériai törpehörcsögöt, hogyan vegyem rá a szüleimet, illetve mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Nagyon régen kis koromban volt, de még picit voltam nem tudtam h kell vele foglalkozni stb. Anyuéktól szeretnék kérni egyet "karácsonyra" :)) hogyan vegyem rá őket ?

a másik kérdésem az lenne hogy mennyibe kerülnek? ( a kis állat, házikója, itató, stb) ?


2013. nov. 27. 11:18
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Én is most könyörögtem ki elő karácsonyra egy hörit.. Hát próbálkozz azzal, hogy már elég érettnek érzed magad, hogy rendben tudj tartani egy hörit, mert hetente kétszer kell takarítani, meg sokat (tényleg sokat) kell foglalkozni vele... Nekem például eleinte ódzkodtak az ötlettől, de kaptam és apukám már olyan szinten összebarátkozott vele, hogy képes napi két órát hörizni.. :)) Csak ügyesen..

Hát a ketrec.. Amit én vettem ahhoz volt ilyen cső is.. Az mondjuk ZooDomba 9000FT. volt. :) De megéri, mert a hörcsög imádja.. folyton abban futkos..(és ehhez volt itató, etető, kerék, ház) De például van kezdő szett amiben nincs cső.. És ugyan ezek vannak hozzá, csak az 5500FT. Az van még, hogy ami hozzá van tál, az nem jó.. 1. mert nagyon nagy.. én abba csak almát szoktam tenni 2. meg azt felborítja nagyon könnyen.. Én Auchanba vettem kerámiatálat 600FT-ért.. Amit még venni kell az alom.. 550 ZooDom.. és kitart több hónapig.. Meg a kaja.. ami attól függ.. :) Meg érdemes fogkoptatót is venni. :) Remélem tudtam segíteni. :) És szurkolok, hogy kapj egy (vagy több) hörit.. :)

2013. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp egyet kérj. NEM társas állatok, nincs szükségük a társaságra és könnyen megölik egymást ha együtt vannak.
2013. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!