Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nap hányszor kell a...

Egy nap hányszor kell a tengerimalacomnak enni adni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Szénája mindig legyen , " műzlije " pedig minden reggel . Zöldséget , gyümölcsöt napi 1-2x mehet neki . Remélem tudtam segíteni :)
2013. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Széna és víz mindig legyen előtte.

Én tápot kétszer adok , reggel és este egy-egy evőkanállal malaconként.

Reggel és este is kapnak valamilyen zöldséget, néha a zöldség helyett gyümölcsöt.

Napközben meg mikor kiveszem őket, akkor egy kis uborka, petrezselyemzöld lecsúszik.

2013. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A mi malackánk nagy evő volt,az,és lesz is. :D a tengermalacok imádnak enni,de elmondom hogy az én malackám Picur hogy kapja a kaját :3 :3 mindig van a szénatartóban széna,olyan magasan ha felágaskodik eléri,ez arra is jó hogy ne lustuljon el. Mindig van a tálkában mag,az az ő dolga hogy mennyit szeretne belőle enni,egész nap ott lehet hisz nem romlik meg. Szoval magot meg szénát ehet a 3 fő étkezések közben. Azaz reggel is gyümit meg zöldséget kap,délben is meg este is. És mindig van víz a tartóban. Így nem éhezik. De ugy megszokta ha csúszunk valamelyik fő étkezéssel figyelmesztet hívófüttyel. Igazi hercegnő :3 :3
2013. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!