Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért dölöngél a Dzsungáriai...

Miért dölöngél a Dzsungáriai Törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
Még nincs 1 éves. Pár napja takarításnál nem tettem be WC papírt(akkor pont nem volt guriga), hanem egy ilyen csomagoló papír gurigáját amibe nem tudott belebújni(túl kicsi).És most reggel vettem észre hogy dölöngél, féloldalasan megy... Mintha szédülne. Elfogyott a fogkoptatója, de ma veszek neki. A tengerimalacomnak túlnőtt a foga. Szerintetek is ez a baja?
2013. dec. 17. 06:35
 1/8 A kérdező kommentje:
#tengerimalacommak IS túlnőtt a foga anno
2013. dec. 17. 06:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs köze a gurigához, valószínűleg fülgyulladás. Vidd orvoshoz!
2013. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy valamikor kitépődött a bajusza? mert a hörcsög azzal tud egyensúlyozni
2013. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megduzzadt az elülső lába felett jó nagyra :/ szerintem vagy eltörte vagy daganatos :/. holnap visszük állatorvoshoz... mennyit fog kb kérni az állatorvos?
2013. dec. 17. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hova viszed... De mondjuk nagyon általánosan: első vizsgálat 3-4000, egy injekció 1000. Ha kontrollra vagy injekciózni vissza kell járni, az is 1000-1500 alkalmanként. Ennél persze sokkal drágább és sokkal olcsóbb állatorvosok is vannak.
2013. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem még régebben volt ilyen hörcsögöm, neki a nyakán volt daganat és nem tudtunk vele mit csinálni. Kenegettük teafaolajjal, mert az elvleg jót tesz neki, de szegényke legyengült.

Tegnap este meg a degum beszorította a 2 lábát is egymás után a ketrec rácsa közé, aztán szegényke már alig tudott menni, végül már csak egy helyben feküdt. Ma reggelig tartott ki szegénykém. :'( Szóval lehet hogy a te hörcsögöd is beszorította a lábát valamibe. Úgyhogy én azt mondom ha meglátod, hogy valami baj van vele rögtön vidd orvoshoz. Ha már voltál, megkérdehetem, hogy mit mondott az orvos.

2013. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#6-os vagyok, az utolsó mondat végén kérdőjel(?) lenne.
2013. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nincs beduzzadva, csak véraláfutásos. Valószínűleg beragadt valahova(rácsos kertec). Pénteken visszük vissza, hogy elsorvad-e a lába... Az injekció és a vizsgálat 800ft volt. :)
2013. dec. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!