Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki nem tu*dja, hogy hol...

Valaki nem tu*dja, hogy hol lehet venni csíkosmókust! Karácsonyra szeretném venni kislányomnak. Már le is foglaltam, hogy holnap megyek érte Pestre, meg is beszéltem a tenyésztőkkel, hogy eladják és ma meg hívnak, hogy eladták. Lehet még találni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az egész országban, csak ez az egy állattenyészet található. Kérlek szépen segítsetek, mert nagyon sürgős lenne. Karácsonyra szeretném.

2013. dec. 17. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Még jó, hogy a mókus véletlenül sem egy dédelgetésre, simogatásra alkalmas állat. Gyereknek meg pláne nem venném meg.
2013. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hallod, háziállatnak tenyésztik gyerekeknek:DD

De nem baj, legközelebb valami normális választ is adhatnál<33333

2013. dec. 17. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőt egyet tudok, Lórántffy a vezetékneve, kisállatos csoportokban facebookon tuti ismerik rendesen. De ha máshol nem akkor marad a kereskedés bár azt nem ajánlom mert ott nagy valószínűséggel vad harapós mókusok vannak
2013. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!