Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy torpenyuszi?

Tengerimalac vagy torpenyuszi?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok és miért?
2013. dec. 24. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő aranyos de:

-tengeri malac kb 2000ft-ért megveszed utána csak eteted

minden csörgésre-zörgésre elkezd vinnyogni és egy idő után marhára meg fogod unni

-a nyuszit 6-15000ft ha ivarérett lesz (6hó) ajánlott megműteni (kb 15000), évente oltani szúnyog ellen mert belehal ha megcsípi de sokkal barátkozósabb a malacnál.

2013. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell hogy értsek! :) bár azt még nem árt odatenni,hogy a nyuszik tovább élnek,intelligens állatok,felismerik gazdájuk át,sőt még nevük re is hallgatnak. Sokkal odaadóbb és kedvesebb állat a tengerimalacnál,még trükköket is taníthatsz nekik. Ezzel most nem szídni szeretném a tengerizuzukat,csak én nekem mindkettő el van tapasztalatom,most egy nyuszinak vagyok gazdija! :) szerintem a nyuszi a legjobb,kicsike,mégis hűbarát!! ;)
2013. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Torpenyul mert allitollag tobb ideig el es nagyon okos szeretni valo! Meg a nevere is hallgat!mmeglehet tanitani szobatisztasagra!Szereti ha szertgetjuk! :)
2014. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!