Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek él még?

Szerintetek él még?

Figyelt kérdés
Tegnap született meg egy japán táncoló egér,és olvasgattam ,hogy 3hét múlva nyitják ki a szemüket meg ilyenek, és a mi kis egerünk mióta megszületett nem tett egy lépést sem.Ez normális újszülötten,hogy még nem mozognak? Az anyja hordozza magával ,ráfekszik,visz neki forgácsot.A ketrecbe nem nagyon akarunk benyúlni nehogy baja legyen.
2013. dec. 27. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld erősen figyelni, ha látnod hogy lélegzik,nincs gond,egyébként most kiskorában újszülötten nem ártana megvizsgáltatni egy orvossal!!
2013. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem ,köszönöm!
2013. dec. 27. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne házikójuk, nem cipelné szegény... Amúgy EGY kicsi az nagyon kevés... Biztosan megette a többit, adj neki valami fehérjét, hátha megmarad ez az egy pici és ne szaporíts, ha nem értesz hozzá...
2013. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem szaporítottam . Ezt az egyet megvettem karácsony előtt de az eladó nem mondta ,hogy várható lesz majd picuri is.
2013. dec. 27. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy van, akkor vagy beteg az anya, vagy megzabbantotta a többit. Ez lehet azért, mert féltette előletek, vagy azért, mert nem kapott semmi fehérjét, és így pótolta. Naponta 1x kell neki adni egy negyed kisujjkörömnyi sajtot a vemhesség és a szoptatás alatt, a kölykök leválasztása után pedig hetente 1x.
2013. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!