Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem szeretem az állatokat...

Nem szeretem az állatokat bocsi. Azt mondják, az rossz ember. Most halt meg a kutyusom, de bennem semmi sajnálat érzés nincs. De kezdem magam rossz embernek érezni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne tarts állatot. Mégis miért tartottál? Mert divatos? Vagy mert házban laksz, és ahoz passzol a kutya? Semmi értelme nincs így. Ha nem szereted szívből-lélekből azt az állatot, akkor nem lesz jó sora, akármilyen jól tartod is. Nem vagy ettől még rossz ember, feltételezem, nem kegyetlenkedsz az állatokkal, csak simán nem érzel irántuk semmi vonzódást. Ez van, te vedd körbe magad még több emberrel.
2013. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Minek volt kutyád,ha nem szeretted?
2013. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azért volt kutyám, mert vettem egyet 2éve. mert nem volt pasim, és valakit szeretgetni akartam és azt gondoltam törődni fogok vele... :(
2013. dec. 31. 00:22
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Én sem szeretem az állatokat olyan értelemben, ahogy az első válaszoló írta, szóval nem érzek vonzódást irántuk, de persze nem is bántom őket. Viszont nekem éppen ezért nem is volt soha semmilyen állatom, nem vágytam rá, és most sem vágyom.
2013. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha együtt éltél vele, és mégsem érzed veszteségnek a halálát, akkor igen, te bizony egy rossz ember vagy barátom.

És itt nem az a lényeg, hogy ő egy kutya, te pedig egy magát felsőbbrendűnek képzelő ember.

Hanem mint lény a lényt... Hiszen ő a te kutyád volt, hozzád tartozott.

Gondolom a szüleid, a szerelmed, vagy a gyereked halála sem érintene meg.

Az ilyet úgy hívják, szociopata. Fordulj szakemberhez, hátha segít.

2013. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szereted az állatokat, az egy dolog, de hogy a saját kutyád halála is teljesen közömbös neked, az azért nem normális.
2013. dec. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
6 válaszoló:te elég hülye vagy.De amugy komolan, egy kicsi sajnálatot sem éreztél?lehet h tényleg rossz ember vagy, de azt igy én nem tom megmondani.
2013. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
32%
Szivtelen!! Tudod mit csinalj? Old meg magad!!!!-.-
2013. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hogy rossz ember vagy-e, de az én szememben nagyon. Már ha a kérdés igaz, és nem kamu csak.
2013. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyet értek!! Jó ok nem vagy állatmániás,de ha van egy SAJÁT KUTYÁD úgy hogy PASID" miatt, divatból" meg minden,és meghal neked az semleges! Gondold már végig logikusan!!!! Akkor te egy SZÍVTELEN ÖNZŐ ,ALJAS BUNKÓ EMBER VAGY!!!!!!!! Mert az tényleg egy dolog hogy nem szereted őket,de az meg már egy másik,hogy így van kutyád hogy nem is szereted,és hogy számodra semleges!!! Kívánom teljes szívemből,hogy élj boldogan ezek után,és ezt a bunkóságot 2014-Ben a sors majd adja vissza neked!!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!