Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 6 hetes törpenyúlnak magkeverék?

6 hetes törpenyúlnak magkeverék?

Figyelt kérdés

Holnap érkezik tenyésztőtől a 6 hetes nyuszink.

Ma vásároltam neki a felszereléseket, és itthon vettem észre, hogy rendes nyúltáp helyett magkeveréket vettem. Ebbe van kukorica, napraforgó, árpa, tökmag és borsó.

Táp helyett már ezt is kaphat egy 6 hetes nyuszó?


2014. jan. 2. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne nagyon.. :S


Halywood tápot adj neki, az nagyon jó. De abból is a simát, ne a plusz-t

2014. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a tápot amúgy is csak módjával kell adni, ugye? A fő az a széna és víz ilyen kicsinél, igaz?

A tenyésztő 2-3 naponta már ad neki kicsi répát zellert, ezt adhatom itthon én is?

Mikortól adjak neki mindenféle zöldséget-gyümölcsöt?

2014. jan. 2. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem szabad zöldséget-gyümölcsöt adni 3 hónap alatti nyúlnak! A magkeverék se jó,ne add neki! Van a versele laga tápból törpe-junior,szóval fiatal nyuszinak való,abból adhatsz. A jó tenyésztő tudná,hogy nem szabad még zöldséget adni,no comment...
2014. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Napi 2x fél maréknyit adj ilyen kis csöppségnek :)

Később már lehet 2x 1 maréknyit.


Fb-on van egy Nyuszi imádók nevű oldal, ott kiteszik a kérdésedet és nyuszisok válaszolnak :)

2014. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd,ez hasznos oldal,igy csináld:

[link]

2014. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!