Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörények minden...

A vadászgörények minden macskák számára készült jutalomfalatot, pasztát megehetnek?

Figyelt kérdés

Mert van ez a GIMPET és töle egy csomó multivitaminos,meg szöroldó pasztát ajánlanak görényeknek(pl.:a magyar vadászgörény klub)mikor az igazásból macskáknak készült.Illetve liofilizált halat is ehetnek.Természetesen nem akarom a leendö görényemet macskatáppal etetni,de annyi féle jutalomfalat,csemege készül macskáknak,hogy azokból egy keveset szívesen vennék görénykémnek.

Meg láttam hogy van valami sajtos paszta szerüség is a gimpettöl,de azt nem ajánlotta semmilyen görényes.

És még valami:

Hogy vannak ezek a Lavet macskavitaminok.Azt is szokták göriknek adni.

Akkor most melyiket lehet és melyiket nem?


2014. jan. 3. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem, hogy mennyi minden jutalomfalat van macskáknak.

Amit én adok a görimnek néha néha az a Gimpet vitaminos és malt soft paszta, liofilizált fehér hal (ezt imádják) meg calo pet paszta, esetenként lazacolaj. Meg van a DM-nek is saját márkájú pasztája, ugyanúgy malt soft meg van lazackrémes. Mind a kettőt szeretik. A lazackrémes azért is jó mert nem tartalmaz cukrot mint a többi paszta, így nyugodtan adható beteg görinek is.

2014. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem lesz baja. :) a lavet vitamin tablettáit én is nézegettem, sok van egy csomagban, és olcsó (7-800 forint).

Csakhogy. Én ezeket azért nem adnám, mert az én görényemnek így is gyönyörű a bundája, gondolom a tiedé is. Szerintem ez felesleges.

Hozzátenném az én görényem tápon él, ugyani a nyers húst nem hajlandó elfogadni. A főtt húst csak milliméternyi darabokra tépkedve eszi meg. Csirkemellet szoktam neki adni, mert az jól "porlik", málik apró darabokra.

Ez mellett van itthon gimpet multivitamin paszta, dm-es szőroldó (sajtos) paszta, liofilizált hal, jutalomfalatkák.

2014. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!