Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy gondoljátok? Ti jól...

Hogy gondoljátok? Ti jól gondoskodtok a kisemlősötökről?

Figyelt kérdés
Akik ide feljárnak kérdezni-válaszolni mind úgy gondoljátok mindent helyesen tesztek? Úgy értem hörit egyedül tartotok, tengerimalacot társaságban, megfelelő alommal, patkány alatt nincs forgács, helyesen tápláljátok őket fajra specifikusan, nem pároztattok össze vissza....

2014. jan. 8. 16:58
 1/9 anonim válasza:
100%

Úgy vélem én jól gondozom a 2 tengerimalacomat! Egyrészt rendesen utánanéztem annak idején, hogy mit hogy kell. Másrészt amekkora marhaságokat itt tudnak kérdezni az emberek, eszembe sem jutnak :D

Úgy venni egy kisállatot, h fingod sincs a tartásáról, mert majd neten felteszed UTÓLAG a kérdéseid. Sajnos itt tartunk! -.-

2014. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Patkányokat tartok. Úgy gondolom, megjárva 3 magyar patis közösséget, elolvasva több angol patis könyvet, szemmel tartva több angol patis fórumot/netes oldalt és több éves tapasztalattal a hátam mögött, hogy jól tartom őket. Sokat kellett tanulnom, főleg az elején és persze szarvashibákat követtem el a legelső patkányomnál. Még most is szokott szembe jönni velem új információ - az állattartás már csak ilyen ugye :D De összességében szerintem nem mondok és nem teszek hülyeséget, ha patkányos témakörben kérdeznek.
2014. jan. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyuszim van, a legelismertebb nyuszis dokihoz járunk, aki mindig ad tanácsokat és én is rengeteg helyen utánaolvastam, így úgy gondolom, hogy jól gondoskodok róla.
2014. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem hörim van és szerintem jól gondozom és eleget foglalkozok velük stb..
2014. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem hörim van, egyedül tartom, mindent megkap, tehát szerintem jól. van macskám is ő is mindent megkap. amugy az egyest is oda kéne adni egy giga macskának,ő majd gondoskodik róla. :P
2014. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hörijeim vannak, természetesen külön-külön szép nagy helyen! Szerintem jól gondozom őket, jelenleg is az egyikőjük 2,5 éves és egyáltalán nem látszik rajta az öregedés. :) Persze ehhez jó gének is kellenek. Példa rá egy befogadott hörmim, aki még csak 1,5 éves körül van, de lefogyott és elég gyenge is, persze mindent megteszünk érte is, vitaminokkal és változatos fehérjékkel turbózzuk. :) Remélem azért ő is sokáig lesz velünk!

Minőségi eledelt kapnak, rengeteg zöldséggel és gyümölccsel és változatos fehérjékkel. :) És napi szinten nyúzgálva vannak, szóval szerintem jól érzik magukat nálunk. :)


Az egyest meg egy éhező oroszlán falkának kéne odaadni. De azok végül is giga macskák, szóval jah. Mondjuk azok túl hamar végeznének vele....... :P

2014. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is jól tartom a degujaimat. Nagy helyük van, azonos nemű párban vannak, 32 cm-es mókuskerék, függőágy, stb., drága prémium kaja, és sok-sok szeretet :) Szoktam degus fórumokat is nézni, és mindig kérdezek, ha valami gond merül fel.
2014. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondoskodok a patkányaimról. Nagy ketrecük van, minden nap foglalkozok velük, szaladgálhatnak az egész szobámban, sok cuccot készítek nekik -pl: játszóház kartondobozokból- tanítgatom őket. Allergiásoknak való pormentes kender almot rakok alájuk + polár szőnyeges megoldás az emeleteken, versele laga és multifit patkánytáp keveréket kapnak zöldségekkel és gyümölcsökkel kiegészítve. Ha betegek mindig megkapják a megfelelő orvosi ellátást. Szerintem jól vannak tartva a kis dögök. 3 lökött hím patkány :)
2014. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három egérlánykám van, mindig kapnak friss vizet, megfelelő mennyiségű és minőségű tápot, rendszeresen tisztítom a helyüket. Sokat szaladgálhatnak az ágyamon, vannak játékaik, és nagyon szerentek belemászni az ember kezébe egy kis simogatásért. Szerintem jól érzik magukat. :)
2014. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!