Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malacom talpán bőrkemé...

Tengeri malacom talpán bőrkeményedés hogyan távolítsam el szakszerűen?

Figyelt kérdés
Olvastam a bőrkeményedésről a talpon csipesszel le kell vágni aztán fertőtleníteni. Kisállat orvos elég messze van és elég busás összegbe kerülnek. Tanácsot vagy tapasztalatot szeretném ha írnátok, hogy is kezdjek neki és hogyan csináljam. Előre is köszönöm a segítséget.
2014. jan. 11. 17:23
 1/5 anonim válasza:

Házilag semmiképpen ne piszkáld, mert elfertőződik!

Régen történt, de így esett meg:

A családból egy síró kisgyerek vitte el az állatorvoshoz, az megsajnálta őket (a hörcsögöt is), és egy pillanat alatt rendbe tette a lábacskát. Pénzt nem fogadott el. :-)

Persze, lehet, hogy ma már más a világ.

2014. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem vagyok kisgyerek és több ezer forintot kérnek el csak azért, hogy rávessenek egy pillantást a kezelésről még csak nem is beszélünk:)
2014. jan. 11. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
én kamillateával borogattam anno mikor volt cocám és csúnya volt a talpa és puha faforgácsot raktam csak alá, de ha felhívod az állatorvost elmondod a problémát rákérdezel az árra úgy lesz 100%, hogy tudd az árát
2014. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki van repedezve a talpa? puha almot tegyél alá és kenegesd körömvirág kenőccsel. Rendbe fog jönni.
2014. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kirepedezve nincs csak egy nagyobb bőrkeményedés de köszönöm a tanácsokat kipróbálom:)
2014. jan. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!