Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a patkányommal?

Mit csináljak a patkányommal?

Figyelt kérdés
A patkányom teljesen lefogyott.Nem is eszik. 3 napja még semmi baja nem volt, most meg csont és bőr.
2009. dec. 1. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

vidd el orvoshoz sztem!

ugyanazt adod neki enni amit eddig evett?

2009. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
persze, nem szoktam neki rosszat adni. Csakis olyat eszik amit én is megennék. na jó a macskatápot nem.
2009. dec. 1. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
lehet, hogy bélgyulladása van, vagy férges, vagy valami egyéb finomság.. egyszóval: beteg, kell egy állatorvos aki tényleg tud segíteni.
2009. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

hahóóó egy patkánynak nem jó ha azt eszi amit te pl nem szabad túl sok fehérjét adni neki. Nekem két lányom van és jól elvannak a száraztápon + néha egy kis fehérjén ami tojás husi sajt joghurt

ajánlom olvasgatásra a következő oldalakat, rengeteget tanulhatsz: www. rodentologia.hu és www. ratmania.hu

2009. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem csak 1-el rendelkezem. Volt már több mint 20 is. De még nem láttam ilyet. Szoktak enni.: szinte mindent, de csakis jó minőségűt. Amit én eszek, mármint főtt étel azt nem mindig kapnak.
2009. dec. 1. 23:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szegény patkány..szerintem tényleg orvos kell! csak az segíthet...
2009. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem 2 lánypatkányom volt, sajnos túlhizlaltam őket.De enni mindent megettek, főleg az üres tésztát. Adj neki tésztát, az állítólag hizlal. De imádják a nyers és főtt húst, májat nyersen is és főzve is. Én túl sok szotyit raktam be, unalmukban is ették. Szegények csak 1,5 évig éltek. Most csak hörcsögöt fogok tartani.
2009. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meghalt... :((
2009. dec. 2. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:
:SSS
2009. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár megjegyzem ennyi idő alatt elvihetted volna orvoshoz! >.<
2009. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!