Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágja a tengerimalac a...

Miért rágja a tengerimalac a ketrec szélét?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, és mindig este szoktak.
2014. jan. 13. 22:33
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy unatkozik, foglalkozzatok vele többet.
2014. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De éjszaka unatkoznak? Foglalkozok velük, csak sajnos nem olyan kezesek. Nem rég kaptam őket szóval ..
2014. jan. 13. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
mert rágcsáló. Adj neki olyan dolgokat amiken koptathatja a fogát rágcsákat és akkor azokkal lesz elfoglalva.
2014. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rágcsálóval egy szobában aludni nem célszerű, én tudom :) Nem lehet, hogy kicsi a helyük? Nappal és éjszaka is aktívak lehetnek, ezért ha jól lefárasztod napközben őket, szaladgálhatnak kint és foglalkozol velük, akkor este is többet fognak pihenni. Ha adsz nekik rágnivaló játékot, akkor azt se estére tedd be, mert azzal ugyanúgy nem hagynak majd aludni.
2014. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb fogkoptató a bőségesen és állandóan előtte levő széna, ez kell az emésztéshez is, mindig legyen bent.

Az én egyik malacom akkor rágja a ketrecet, ha zöldséget, gyümit reklamál, mert már érzi a szagát, vagy hallja, ha vágom össze. :)

2014. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!