Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot és ketrecet...

Soós Dávid kérdése:

Tengerimalacot és ketrecet keresek?

Figyelt kérdés
szeretnék egy Tengerimalacot lehetőleg nem feketét és mellé ketrecet is de lehetőleg Veszprém Megyében ezen belül Zirc körül. Jó lenne ha ingyen elvihető lenne de ha nincs ilyen lehetőség akkor az árat megbeszélném. Lehet róla szó?

2014. febr. 1. 10:38
 1/6 kpdb válasza:
bemész a kisállat kereskedésbe és ott tuti megtudod beszélni az árat ;)
2014. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Veszprémben a Jutasi úton van egy kisállat kereskedés, én onnan hoztam mindkét malacom. Mindenképpen kettő kell, mert egyedül rosszul érezné magát szegény. Én is beleestem abba a hibába, hogy csak egyet hoztam. Amikor meghoztam a másikat, futkoztak, "csipogtak" és láthatóan jobban érezte magát. Most két fiú malackám van :)

Egy malac 1200 Forintba kerül. A ketrec 80x50-es minimum, itt 9000 Forintba került.

2014. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi de állatkereskedésben azért nem bízok mert 2malacot onnan vettem vagyis 2 boltbol 1et 1et vettem a 2.at akkor vettem mikor érthetetlen okbol agyvérzést kapott szegényke. :'( pedig luxusban élt ! dzeretett nengem mikor kivettem ketrecbol letettem szoltam neki akkor hozzámfutott. a 2. at szintèn kereskedésből hoztam csak nem zircről hanem veresegyházról neki elösször semmi baja nem volt de rühes lett beoltattuk meggyógyult de aztán valami belsőszervi probléma miatt ő is elpusztult :'( 1. után egy 2 hónapra vettem 2. at megszakadt a szivem de ezért nem bizok bennük :( és ne mondjátok hogy megbizhatók mert nem veszek többet kereskedésből.
2014. febr. 2. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tenyesztotol vegyel vagy esetleg egy tengerimalac mento egyesulettol is lehet es igy meg jot is tehetsz veluk amugy tenleg 2 mali kell egyszerre, ha ez nem megoldhato akk inkabb ne is legyen..sajnalom de en csak ennyit tudtam :S
2014. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy akár Apródon is kereshetsz
2014. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még milyen jó hogy egy tengerimalacot nem lehet tartani mert depressziós lesz és meg hal. Mellesleg a tengerimalacnak minimum 100×50 centis ketrec kell. Légyszíves olvass már utána, mielőtt az állatot kínoznád. köszi
2014. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!