Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harap meg tolja el az...

Miért harap meg tolja el az ember kezét a 6 hetes lógófülü törpenyúl?

Figyelt kérdés
Ma hoztuk el és ha odaadom neki a tápot a szájához akkor eldobja ha oda nyúlok a szájához harap ha elérakom a kezem akkor tolja el a fejével ?!

2014. febr. 8. 17:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy az ajándékozott nincs rá felkészülve és hogy a kérdező, csak úgy kézből kézbe fogja odalökni az állatot, hogy "nesze itt van, ajándék állat, próbáld meg életben tartani?"

Én legalábbis abból indulok ki, hogy minden alapfelszereltséget megkap a nyúl mellé, és nem csak egy kartondoboz lesz a szállása és hogy az ajándékozott nem fog sírógörcsöt kapni amiatt, hogy mert neki inkább kutya kell és nem nyúl.


Szerintem ha a kérdező meggondolatlanságból adna állatot, akkor valószínűleg nem tenyésztőtől szerzi be (én legalábbis úgy tippelek, hogy onnan van), hanem bemegy az első kisállat kereskedésbe, megfogja azt, amelyik nem volt elég gyors elhúzódni, bevágja egy dobozba és egyenesen az ajándékozotthoz viszi. De jelenleg úgy tűnik, hogy van ketrec és táp is, gondolom ezeket a kérdező nem szándékozik megtartani.

Úgyhogy szerintem ne ítélkezzünk úgy, hogy azt se tudjuk, mi áll a háttérben.

2014. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Tenyésztő 8 hetes kor alatt SOHA nem adja oda a nyuszit.
2014. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Soha, ja persze....
2014. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6 hetes kortól elvihetőek már a kisnyuszik..előtte viszont tényleg nem.
2014. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vettem 6 hetes kortól lehetett elhozni és igen fel van rá készülve mivel már több éve tart nyulakat legközelebb majd mindent leírok hogy egyértelmű legyen...
2014. febr. 9. 22:59
 16/16 A kérdező kommentje:
csak egy ártatlan kérdés volt mert én nem értek annyira a nyulakhoz de köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 9. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!