Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nagyobb fajta nyulak...

Milyen nagyobb fajta nyulak vannak, amelyik fajtát tenyésztik is?

Figyelt kérdés

Szerettem volna egy Kossorú logófülű oroszlánfejű törpenyulat, de anyukám mondta hogy az átfér a kerítésen, a kutyám megenné őt stb... (Nem mintha barátságtalan lenne a kutyám, meg minden, de nem lehet tudni mit csinálna vele) Milyen nagyobb fajtájú nyuszik vannak, amik nem olyan nagyok, közepes méretűek, és nem is olyan ritkák? (Magyarországon sok olyan tenyésztő van aki tenyészti a fajtát)

Írhattok tenyésztőket is! :)

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. febr. 20. 17:41
 1/5 lopi 13 ***** válasza:
Pannon fehér? :)
2014. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ez már nehezebben férne át a kerítésen. :) Ment a zöld kéz, még írhattok válaszokat! :)
2014. febr. 20. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha màr kosorrút akartál akkor én az óriàs kosorrút mondom sokan tenyésztik ha megmondod merre felé laksz akkor szivesen segìtek mert sok tenyésztőt ismerek
2014. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem lesz még egy ideig nyuszim, a szüleim mondták hogy talán jobb lenne egy hal, vagy másmilyen állat, mert egy nyuszira nem lenne sok időm.Én ezért rögtön a teknősbékára gondoltam, már rég akartam, de a szüleim mindenről lebeszélnek, szóval, még nem tudom.Persze tudom hogy a teknősbékával is kell foglalkozni, de majd azért megpróbálom talán. :) Ment a zöld kéz! :)
2014. febr. 21. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, mindenképpen fajtisztát akarsz?

Van a japántarka egybefüggő foltos is.

A sima házinyulak is gyönyörűek tudnak lenni.

Egyébkánt én a kaliforniai nyúlra gondolnék.

Fekete fülek,fekete/szürke lábak, orrán nagy fekete folt van, farka szürke. Gyönyörúek.

Őket tudnám ajánlani, nekem is van egy lány, ha akarod küldök képet! :)

2014. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!