Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen színű ez az oroszlánfej...

Milyen színű ez az oroszlánfejű törpenyuszi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Küllemre milyen?Szép?Egészséges?Megfelel szerintetek a standartnak, a hátán se rövid a szőr,szerintem dupla génes.Az jó?


2014. febr. 20. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, a kérdésre nem tudom a választ, de az kenyér ott előttük a képen?
2014. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Türingiai szinű a nyuszi
2014. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenem,hogy igen száraz kenyér.Biztosan türingiai?Milyen türingiai?
2014. febr. 21. 16:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért van előtte kenyér? Szigorúan tilos kenyeret ennie. A színe a kép alapján kék türingiai.
2014. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat,miért tilos a a száraz kenyér?
2014. febr. 21. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Fontos megemlíteni a kenyeret, és egyéb pékárukat. Általánosan elterjedt tévhit, hogy a száraz kenyér kiváló fogkoptató. A metszőfogakra valóban van némi koptató hatása, de a szájba kerülve a nyáltól felpuhul, majd a gyomorban/belekben erjedésnek indul, ez pedig súlyosan megbetegítheti kis társunkat. Arról nem is beszélve, hogy a kenyéren a szárítás során szemmel nem is látható penész keletkezhet, ami szintén komoly gondokat okozhat, valamint a benne található méreganyagok igen károsak lehetnek felhalmozódva a nyúl szervezetében.


Legjobb tehát, ha semmilyen pékárut nem adunk kedvencünknek, hiszen a nyuszik számára a legjobb fogkoptató a széna!


[link]


Ideje lenne utánanézned a nyúltartásnak, mert eddig úgy látszik, hogy nem sikerült.

2014. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsonak üzenem,hogy igen!Több órát töltöttem különböző nyulas oldalak olvasássaval,sajnos nincs autóm,a szüleim nem engedik mert feltenek egyedül felmenni pl Budapestre egy nyulert ezért állatboltba szeretnék venni ezt a nyuszit.Arról meg tehetek ha senki nem tenyészt BAZ megyében nyuszit?Csak kosorrú lógófülüt ami meg nem tetszik?
2014. febr. 22. 06:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Ki kérdezte, hogy honnan veszed a nyuszid? Arra a kérdésedre is válaszoltam, hogy mik lehetnek a veszélyei, ha így is megveszed, akkor gondolom felkészültél a kövezkezményekre is, és nem fogod kidobni, ha gond van vele.

Az, hogy nem készülsz fel rendesen, nem azért van, mert kereskedésből van a nyuszid. Pár óra olvasgatás nem elég. Egy életről van szó, és a nyusziknak nagyon érzékeny az emésztőrendszere. Egy bélleállás pár óra alatt végezhet vele.

2014. febr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt már nyulam úgyhogy fel vagyok készülve rá,egy7.5 kg os házi nyulam volt akinek néha adtam száraz kenyeret és nem volt semmi baja.Na nem baj akkor majd ez a kisnyuszi nem fog kapni,mikor elhozom a tapon és a szenan kívül mit adhatők neki?
2014. febr. 22. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy nyulad, amit levágtatok, mert beteg lett. DE EZ EGY TÖRPENYUSZI, AMI 10 ÉVIG IS ÉLHET, HA NEM CSESZED EL!!!!!!!

De látszik, hogy halvány gőzöd sincs a nyúltartásról.

[link]

Erre is bonyolult rákeresni???

2014. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!