Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudnék csinálni a hörimmel...

Mit tudnék csinálni a hörimmel, hogy a helyén aludjon?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy dzsungáriai törpehörcsög lányt, és nem szeretne az alvóhelyén aludni. Van bent neki két alvóhely és egy guriga is, de nem megy bele egyikbe sem.

Még azt szeretném kérdezni, hogy miért ad ki sipító hangot, ha felé nyúlok, nem megsimogatni akartam csak azt, hogy szokja meg a szagomt és síkítani kezdett, majd elfutott. Mit tudok csinálni, hogy megszüntessem szt?



#dzungáriai törphörcsög
2014. febr. 22. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért visít mert fél, a búvóhelyet majd megtalálja magának, azzal ne foglalkozz. Egy darabig hagyd, hogy szokja a helyet, majd próbáld megkínálni valami finom zöldsöggel gyümölccsel és ne nyúlj felé hirtelen, mert megijed. :)
2014. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod azt hogy utáljon téged akkor ne zaklasd egyenlőre, természetes dolog hogy még fél tőled, hisz most kaptad!

Majd 1 hét múlva kezdj vele barátkozni, addig hagyni kell hagy szokja az új helyét, hagy érezze magát otthon.

Abba meg végképp ne szólj bele hogy ő a helyén aludjon, ő ott aludjon ahol neki jól esik, majd magától rá fog jönni hogy hol a jobb és fel fogja fedezni azt hogy az alvóhelyén kell aludnia.

2014. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 blntdori0908 ***** válasza:
Az allatoknak ott van az alvohelyuk ahol nekik tetszik,nem ott ahol mi mondjuk!Meg hagyd,hogy megszokja a helyet!Legalabb 2napig hagy beken!Csak kajat adj neki meg beszelj hozza!A hangot azert adja ki,mert meg fel!Keozeld bele magad a helyebe!Hagyd hagy szokja az uj helyet
2014. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!