Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tengerimalacom ma megellett, 3 kölyke született. A legkisebbik egészséges kismalac lett, a másik 2 malac viszont ferdén tartja a fejét, nem tudják normálisan tartani. Arra gondoltam, hogy mivel nőstények, megtartanám őket, de közben sajnálom is őket, nem vagyok benne biztos, hogy jó lenne-e nekik, ha így kellene leélniük az életüket. Szerintetek mi lenne számukra a legjobb: meghagyni őket, vagy inkább altassam el őket az állatorvossal. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. febr. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Lehet durván lepontoznak érte, de szerintem annyit nem ér a dolog, hogy fizess azért, hogy elaltassanak néhány "rágcsálót". Bár pénz, vagy lelkiismeret kérdése az egész.
2014. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
engem is lefognak pontozni de el lehet ugy intézni a dolgot otthon (ingyen) hogy hirtelen halálozzon el ne ugy hogy szenvedjen (ez is kicsit humánus)
2014. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen igazad van. Habár én magam egy egeret nem mertem agyonverni régebben, mégis előbb tenném meg, mint több ezreket fizetni ilyen parány élőlényeknél, amik ráadásul nem is élnek majd teljes életet, tekintve a fogyatékosságukat.


Aki lepontozott, gondolom a virágot sem fogadja el udvarlójától, hiszen azt is megölte az, akitől kapja. Nem hiszem, hogy orvoshoz fordult volna egy cserép földben előtte. :) Az ilyen álszent, a neten magamutogatós embereket de nem bírom... :D

2014. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen szapora állatnál nem kell megtartani a selejtet, csak örökíteni fogja a hibás géneket. Add oda valami macskás emberkének, így még hasznuk is lesz. Nem kell lelkizni emiatt, aki meg álszenteskedik, hogy jaj szegények, az nézzen meg egy csirketartó telepről egy filmet, aztán úgy egye a rántott combot.
2014. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lettek lepontozva a válaszolók, teljesen igazuk van. Génhibás egyedek ne örökítsék tovább a selejtes génjeiket, mert ilyen selejtekkel van tele néhány kisállatbolt is az ilyenek miatt...
2014. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!