Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Japán Táncoló egér. Miért...

Japán Táncoló egér. Miért csinálja ezt? :o

Figyelt kérdés
Egyik kisállat kereskedés boltban láttam ezeket a nagyon aranyos egérkéket. Hazajöttem, hogy utánnanézzek hogy tudjam mi is szükséges neki. Azthiszem tudok a tartásáról és jó lenne egy ilyen egeret venni: utánnanéztem a Youtube-n is hogyan "táncol" e rágcsáló:D... Elég durva volt az egész ahogy pörögtek-forogtak... szerintem beteges vagy nem? meg olvastam azt is hogy nemtudja merre van az egyenes.. Érdekes... Ti hogy vagytok vele? (másik kérdés) Ez szenvedés neki vagy rosszul tudom?
2014. febr. 26. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Mármint a japán táncolók!
2014. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
A japán táncolók 2 hónapig élnek
2014. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... 1-2 évig élnek, mint a legtöbb egérféle. Ha neked 2 hónapig élt, hát akkor az vagy öreg volt, vagy rosszul tartottad!
2014. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Emberek, hatalmas örömhír: hivatalosan is be van tiltva a japán táncolóegerek forgalmazása, így szegénykék békében tűnhetnek el a táplálékláncból ^-^

Egyébként, nekem kiskorom óta vannak egereim, jelenleg 2 aranyszínű háziegér nőstényt vettem magamhoz, én mindenkinek csak ajánlani tudom, megfelelő foglalkozás mellett, akár a lakásban is szabadon-ereszthetőek, és semmi baki nincsen az idegrendszerükkel! Szerintem nagyon aranyos kis jószágok, valamint az állat-kereskedésekben kb 150Ft-ért hozzájutkatunk egy-egy egérhez.(a berendezésük azért már elérheti az 5-6 ezret)

2018. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!