Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az emlősök tojással szaporodnak?

Az emlősök tojással szaporodnak?

Figyelt kérdés
Képzeljétek el a macskámból tegnap kijött egy töjás ilyen hogy történhet meg?
2014. márc. 8. 11:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló: fején találtad a szöget! :)
2014. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ilyen fehér kis kavics szerű izé és azóta nyugtalan nagyon sokat nyávog még sírtam is
2014. márc. 9. 18:09
 13/21 anonim ***** válasza:

neked nagyon unalmas életed lehet, hogy ezzel a kamu kérdés kiírásával szórakoztatod magad.

Gondolom a macskád készül a húsvétra, te agybeteg -.-

2014. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
utolsó egyszer még segberúglak és igaz csak nincs pénzem állatorvoshoz vinni szegény macskát
2014. márc. 10. 18:08
 15/21 anonim ***** válasza:
pont ugyan olyan felelőtlen hülye vagy mint azok a szülők akik úgy vállalnak gyereket, hogy nem tudják eltartani. Egy állat élete is felelősség, kíváncsi lennék hogy állt volna a szád ha önköltséges egészségügy lenne itthon aztán elkapsz valami (egyébként könnyen gyógyítható) szart és anyu benyögi h bocsi nincs pénz dokira, húzd ki valahogy...
2014. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó jó nagy segfej vagy
2014. márc. 12. 14:35
 17/21 A kérdező kommentje:
És felelőség a macskatartás adok neki enni inni mindent de ez most akkora nagy baj, hogy a 80000 ft-os fizumból amiből kifizettem mindent meg bevásároltam egész hétre nem maradt egy fillér sem váratlanul történt ez az egész és sajnos nincs kitől pénzt kérnem, hogy elvigyem orvoshoz ettől még nem vagyok hülye mert amúgy is egy állatmenhelyről hoztam.
2014. márc. 12. 16:04
 18/21 anonim ***** válasza:

nagyon szép dolog, hogy állatmenhelyről hoztad, DE ettől még hülye és felelőtlen vagy. Ha örökbefogadnál egy gyereket és megbetegedne, de ugye nem tudod dokihoz vinni akkor az mentség lenne h : hát én örökbefogadtam, végül is az nem számít, hogy nem tudok róla gondoskodni.


inkább örülj annak, hogy ilyen helyesírással(olvasd már vissza amit írsz, tiszta zagyva az egész) és ennyi ésszel (az emlősök tojással szaporodnak) legalább van munkád, de ha már tudod h nem keresel eleget, akkor ne tarts állatot!!!


szegény Darwin forogna a sírjában ilyen Taigetosz pozitív egyének láttán (guglizd ki gyorsan h mit jelent az amit írtam) :(

2014. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Megverlek mért vajon te mennyi pénzt keresel és nincsen semmi baj a helyesírásommal
2014. márc. 12. 20:25
 20/21 anonim ***** válasza:

van baj a helyesírásoddal,de szerintem nagyobb baj van Veled! Befogadtad-oké-rendes dolog! Eteted-hurrá! De ha nincs pénzed dokira,rendben,de ezt tényleg így kell kiírni?? Szerinted az jön le,hogy te aggódsz a macskádért(aki tojást tojt) vagy az hogy unatkozol és még h.lye is vagy?! Remélem a macskád nem tojt és nem beteg,és azt is hogy nincs! Ha mégis van,és mégis beteg,akkor szedd össze magad és ha pénzed nincs is eszed legyen.

Nem sértegetni akartalak!

2014. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!