Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok a törpe nyulamnak...

Adhatok a törpe nyulamnak mandarint vagy narancsot? Azt hallottam h banánt nem szabad, mért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Enyém minden gyümölcsöt kap, de csak nagyon-nagyon pici darabot. Túl cukrosak a gyümik neki, ezért nem szabad adni. Száraz kajákat jobban ajánlott adni. Mármint szénának korlátlan mennyiségben kell a rendelkezésére álnnia. A gyümölcs nem nyuszikaja, ennyi. De mondom, ici-picit kaphat, enyémnek egy negyed kocka csokit is adok 3 havonta 1x, semmmi baja nincs tőle, imádja, de nem szabad sokat adni. Adj neki mandarint, narancsot, banánt, de nagyon kicsi darabot!
2009. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Banánt,narancsot,mandarint én nem adok a nyuszimnak.Mert hasmenése lehet vagy felpuffadhat tőle.
2009. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem igen szép ideje él a nyuszim. 6éves. 1 hónapos korában került hozzám.

Nagyon sokat eszik. 10 kg.

Napi adagja:

-1 egész alma

-1 egész kaliforniai paprika

-fél banán

-5vagy6 levél saláta

-2babapiskóta

-2szelet szárított kenyérszelet

-2vagy3 marék száraztáp.

A mandarint, narancsot, én ritkábban adok neki mer savas.

Csokitol meg összeragad a szája.

De azért szokott azt is kapni.

2009. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy heti kaja lett volna Auschwitzban
2009. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hallod neked biztosan törpe nyulad van?:O
2009. dec. 16. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 kilo.
2009. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nem mi is amikor voltunk állatkereskedésbe az állatkereskedő még a héját is oda data a banának.Akkor ha banánhéjat szabad akkor banánt is;)
2009. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12-15 19:14-os vagyok . nem az enyém sima házinyúl. vágóhíd elől mentettem:(
2009. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) jóltetted
2010. jan. 7. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nekem is ez lett volna a kérdésem amugy hogy megeheti-e ezeket a gyümiket...még jó hogy megtaláltam a kérdést...az enyém előszeretettel eszi a mandarin héját...bele van téve egy zacskóba és azt élvezi hogy odamegy a zacsihoz kilop belölle egyet és elfut vele...nagyon aranyos am:) az enyém még a kábeleket is szereti meg az ilyen veszélyes dolgokat...egyszer elrágta a 19voltos laptop töltőt bedugott állapotban és semmi baja nem lett ugyhogy ha azt megeheti akkor talán a gyümiket is:)
2011. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!