Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyszerre két hím egér?

Egyszerre két hím egér?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja vettem EGY hím egeret ami jól el van itt, de mégis úgy döntöttem, hogy azért szerzek neki egy játszótársat. Több helyen azt olvastam, hogy két hím egér tartása nagyon kényes, mivel bármikor összekaphatnak, de én meg nem szeretnék nőstényt meg hímet, mert nem akarom őket szaporítani. Na most akkor lehet őket együtt tartani, azaz beszerezhetek mégegyet? Amúgy sima fehér egerem van, de egy "színesebb" házi egeret szeretnék a mihez tartás végett.

2014. márc. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi idős az egér?és a neten nézted?ha van legalább 1 éves akkor vegyél mellé egy féléveset kb,akkor megoszlik a rangsor.
2014. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom, hogy mennyi idős, de szerintem fiatal lehet azaz fél éves max, és akkor azt mondod, ha vezsek egy fiatalabbat akkor meglesznek egymás mellett?
2014. márc. 22. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! nagyon okos dolog, ne is szaporíts! ;)

Huh őszintén nekem csak a testvér fiúk voltak meg együtt, a többiek előbb vagy utóbb összekaptak, meg lehet próbálni hogy mellé viszel egy másik fiút és hátha szerecséd lesz, sokáig szoktatsd őket ne dobd be rögtön hanem először két külön ketrec legyen, majd első nap 10 perc közös kiengedés, másnap már 15 perc és igy nőjjön ha nem bántják egymást összeköltözhetnek. Én tőlük szeretnék egeret:

[link]

2014. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!