Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet hozzászoktatni...

Hogyan lehet hozzászoktatni két nőstény tengeri malacot a hámhoz, pórázhoz és a sétáltatáshoz?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet a legegyszerűbben elindítani és irányítani őket?
2014. ápr. 4. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy!! Szigorúan tilos tengerimalacot pórázon, vagy hámon sétáltatni. Simán kibújik az összesből és meglóg, és/vagy sérüléseket is összeszedhet, ők nem tudják kezelni ezt a helyzetet. Sétára a kutyák alkalmasak. Ha jót szeretnél neki, akkor keríts el a lakáson belül egy biztonságos részt, tegyél neki "akadályokat, bújókat" és oda tedd ki őket játszani. (Mert tengerimalacot nem ajánlott egyedül tartani...)Kérdezd meg a részletekről a tengerimalac egyesületet, azt hiszem már cikket is írtak a témáról!
2014. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy tengeri malacot nem ajánlott egyedül tartani?
2014. ápr. 5. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:

A fajmentés oldala rögtön ezzel kezdődik olvasd el, miért rossz neki egyedül.

[link]

Várjunk most látom te 2 malacot akarsz sétáltatni. Hogyan? Együtt, egy hámban vagy együtt két hámban vagy egymás után?! Na mindegy a hámot már megbeszéltük, a malackák számát meg én néztem el....

2014. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Két külön hámba és pórázon szeretném sétáltatni őket, egyébként a hámot belehet állítani közepesre, hogy ne csússzon le róla, meg volt már olyan, hogy a középső szobában mindkettőt kivettem, az egyikre ráraktam a hámot és a pórázt, a másikra meg nem és úgy foglalkoztam velük.
2014. ápr. 6. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne tegyél rájuk hámot, az ő gerincük nagyon törékeny, egy hirtelen rándulásnak rossz vége lehet.
2014. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!