Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Utcán találtam egy piros...

Utcán találtam egy piros szemű fehér egeret. Egyelőre kicsit félénk, de barátságosnak tűnik. De azért megkérdem, miként szoktassam úgy magamhoz, hogy semmiképp ne legyen harapós, és össze tudjunk barátkozni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szia megakarod tartani?? Nagyon jó kis társaslények szeretik a gazdájukat könnyen lehet őket szoktatni addj a kezedből neki kaját
2009. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ha már hazahoztam, akkor meg is tartom. :)

Köszönöm a tippet!

2009. dec. 23. 22:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah még annyit hozzáteszek, hogy láthatóan nem egy fiatal példányról van szó, már bőven ivarérett állat. Ettől függetlenül ugyanúgy magamhoz tudom szoktatni, mintha még pici lenne?
2009. dec. 23. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon ajánlom hogymajd ketrecet vegyél neki inkább terráriumot abba rakj fát amin mászhat és amit rághat (pl:fűzfa) de a terrárium tetejére rakj üvegből készült lyukas tetőt . ne rakj be neki mókuskereket mert beleakadhat a farka .Rakj be neki zoknit azt az én hörcsögeim is imádják. és igen hamar össze tudssz vele barátkozni még ha egy kicsit idősebb is
2009. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a tippeket. :) Alapból terráriumba került, mert az volt jelenleg üres. :) De egeret eleve nem is raknék ketrecbe. :)
2009. dec. 23. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!