Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol érdemes Debrecenben...

Cosmona kérdése:

Hol érdemes Debrecenben nyuszit oltatni?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint 1 hónapos oroszlánfejű törpenyusziról van szó, érdekelne, hogy hol ajánljátok Debrecenben a nyuszioltást (mind árban, mind egyéb szemponton alapján). Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 25. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy az Ebrecen állatorvosi rendelőjében kb. 4000 Ft-ért oltják az 5 hetesnél idősebb nyuszikat.

Úgy tudom, hogy ez az oltás tartalmazza a Myxomatózis és az RHD elleni hatóanyagot is. Ráadásul ez valami új hatóanyagú készítmény, ami egy évig nyújt teljes védettséget és kölyök nyuszik esetében sincs szükség ismétlő oltásra csak egy év elmúltával.

Én egyébként nem itt oltattam az enyémet, de most egy kicsit bánom, mert amiket hallottam róla azok elég meggyőzőek voltak. (kedves volt a doktor néni, és imádja a nyulakat szóval ezek mindenképp mellette szólnak)

2014. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nagyon fontos, hogy az ár mellett a nyuszi megbízható állatorvoshoz kerüljön. :) Ez az új fajta oltás jó megoldásnak tűnik, reméljük be fog válni!
2014. ápr. 27. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!