Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkorára nő meg egy oroszlánf...

Mekkorára nő meg egy oroszlánfejű törpenyul? És körülbelül hány kg-os lesz?

Figyelt kérdés
Kereskedőnél veszem:)

2014. ápr. 25. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
a feje elég nagyra
2014. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megvoltam a kommented nélkül is ;)
2014. ápr. 25. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
:D
2014. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvastál volna a nyulaknak már tudnád a választ. Meg rengeteg mást is ami nagyon fontos ha nyulad lesz. Szóval google és nézz utána mekkora, mit eszik, mennyit, mikor, hogy...stb. Bocs, ha csak okoskodásnak tűnik, de rengeteg embert ismerek akik nem megfelelően etetik, vagy épp nincs még egy 100x50-es ketrecük sem, meg úgy alapból azt sem tudják hogy kell megfogni egy nyulat.
2014. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Platypus ***** válasza:
A kereskedéses nyulak nem arról híresek, hogy fajtatiszták és beleférnek a standardba. Simán megnőhet átlagos házinyúl méretűre, ami akár 4 kiló is lehet. A sörény úgy öröklődik, hogy ha az egyik szülő oroszlánfejű, a másik bármi lehet, a kölykök fele akkor is sörényes lesz. Következik ebből, hogy meglehetősen gyakran keverik is mindenfélével.
2014. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon sokat olvasgattam a nyuszikról!.Kinyomtattam,hogy milyen ételek ehet,és mennyit kell neki adni !:) Én nem az a fajta vagyok,aki nem készül fel,egy kisállat érkezésére!.A ketrece megfelelő mert 100cm-es :)

Csak a súlyt nem tudom eldönteni,hogy melyik a megfelelő mert minden oldalon mást írnak..ezért próbálkoztam itt! .

2014. máj. 1. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvastál volna, akkor tudhatnád, hogy kereskedésből nem ajánlott nyuszit venni:s így tényleg esélytelen megmondani, hogy mekkora lesz. Ismerős vett kereskedésből "törpenyuszit" és egy 4 kg-s házinyúl keverék lett belőle.
2014. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerem a kereskedőket,es a nyuszikat is láttam !
2014. máj. 4. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, Te tudod....
2014. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem a kereskedőtől kérdezed meg, ha ennyire "jóban vagytok"?
2014. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!