Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora egy holland törpenyúl...

Mekkora egy holland törpenyúl egy törpe rexhez képest?

Figyelt kérdés
Törpe rexem van és szeretnék mellé egy holland törpenyuszit. Akkora lesz, mint ő, kisebb, vagy esetleg nagyobb?
2014. ápr. 30. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, hogy nem pont a kérdésre válaszolok, de játszótársnak szeretnél még egy nyuszit a meglévő mellé? Mert én úgy tudom, hogy a nyuszik inkább magányos állatok, elég nekik a gazdijuk.
2014. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem hangzik önzőségnek, de én szeretnék mégegyet:)
2014. ápr. 30. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak nyuszik, akik jól elvannak egymással, de sokszor hallani, hogy veszeksznek.
2014. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nyilvánvaló, ha nincsenek összeszoktatva, csak egyik napról a másikra összeteszed őket, akkor kevés az esélye, hogy szeretik majd egymást. Két herélt bak és fokozatos két ketreces felügyelős módszer szinte 100%, hogy nem szül majd konfliktust. A kérdés pedig abszolút nem erre vonatkozott, a döntésemet már meghoztam. Felelősségteljes hobbinyúl tartó vagyok megfelő felszereléssel.
2014. máj. 1. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem korábban volt hollandom és most van rexem. Szemre kicsit a törpe rex tömörebbnek tűnik, de valójában kb. 20 dkg különbség van köztük súlyban. Persze ez az adott nyusziktól is függ. De ha tenyészetből veszel, úgyis látod a szülőket, ha meg állatkereskedésből, akkor érhetnek meglepetések (nem pozitív értelemben, és az a kisebbik gond, ha csak kicsit nagyobb lesz az elvártnál).
2014. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!