Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a neve a hörcsögödnek?

Mi a neve a hörcsögödnek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok :)


Nekem egy 10 hónapos lány törpehörim van Micike és egy közel 3 hónapos aranyhörim szintén lány, ő Drazsé! :)


2014. máj. 6. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A legelső hörcsögömnek a neve Pippi volt, a többit csak hörcsögnek, vagy hörcsögömnek hívtam. :D
2014. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hörike :))
2014. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gyevickie ***** válasza:

A jelenlegi aranyhörcsög (fiú) hivatalosan Mogyi, de legtöbbször csak Hörci.

Sok hörim, törpehörim volt az évek során (kb. 20év), volt Szotyi, Tökmag, Kotorka, Galuska, Pajti, Csülök, Mira, Puffancs és az egyszerű Höri-k.

2014. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém hivatalos neve(tudom hogy gagyin hangzik de nyugi nem így szólítom)Csikós Kíváncsi-Fáncsi de én csak Fáncsinak hívom.
2014. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pöcök Janikának hívják :D
2014. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20 év alatt ezek voltak: Jerry: barna aranyhöri, Daniel sárga aranyhöri, Remington Steel: zsemleszínű hosszúszőrű aranyhöri, Tapi: roborovszki szürke höri, Szami: dzsungáriai szürke, Matilda: vadas aranyhöri, Monyó: szürke dzsungáriai és most Lora: fehér dzsungi.:)


Az évek alatt igazi szakértővé lettem az ügyeikben:))

2014. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Süti, Muffin (Máffin) és Gömbi (a dagi) XD
2016. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!