Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha választhatnátok torpe...

Ha választhatnátok torpe nyuszi mellet mit választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Csak egy nyusziról van szó. Ha nektek egy nyuszi lehetne othom mit választanátok? Esetleg tapasztalat,hogy miért pont fiút/lányt! Koszi :-D
2014. máj. 6. 23:11
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem kisfiú nyuszim van. :) Lányt azért nem akartam választani, mert barátnőmnek az volt, és mikor ivarérett lett, be se lehetett nyúlni hozzá a ketrecbe, hisztizett, simogatni alig lehetett. (persze ivartalanítással minden elvan intézve)

Ami nekem van, ő egy tünemény. Ő most kezd ivaros lenni, max kicsit büdösebb a pisije és jelölget.

Szerintem mindegy milyen nyuszit választasz, a lényeg, hogy nagyon szeresd, és úgy fogadd el ahogy van. :)

2014. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem bak nyuszim van, teljesen mindegy, hogy mit választasz, mert az ivarosodás egy bújós szeretetgombócból is csinálhat idegbeteg agresszív vadállatot. Nálunk ez volt, ivartalaníttattam, most megint normális. A viselhedésük pedig nem a nemüktől függ, hanem a jellemüktől. Az én nyuszim pl nem szeret kézben lenni, de ha olyan kedve van, akkor odabújik mellém. Anyumnak szintén bak nyuszija van, ő egész nap kézben lenne, a ketrecet nem szereti, és órákig lehet dögönyözni. Egyébként testvérek.

A szomszéd nyuszi ivaros bak, ő teljesen nyugos, néha szexel a labdáival, de semmi negatív dolgot nem okozott, hogy ivaros maradt.

2014. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom a válaszokat!!!

Segített hogy ne vegyek lányt :P

2014. máj. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!