Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacna...

Mi baja lehet a tengerimalacnak? Teljesen megvadult!

Figyelt kérdés
Kèt fiùròl van szò, testvèrek. Egy èvesek, együtt èlnek. Fèl òràval ezelőtt az egyik teljesen megvadult, nekimegy a ketrecnek, fenyegeti a màsikat. A màsikat most különraktuk, de az agresszìv malacka mèg mindig rohan.
2014. máj. 10. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány?

Fiú: Párzási időszak miatt!

Lány: passz

2014. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi baja! ivarérett és dominálni akar!!! azzal csak rontasz a helyzeten ha szétszeded őket! tedd vissza a másikat, majd lerendezik és a lehető leghamarabb ivartalaníttasd mindkettőt és nyugodtabbak lesznek :) nekem a két leányzó malackám ugyanezt csinálta : kergették, egymást és tépték... verekedtek ki akartam szedni a gyengébbet, és odébb tolni a másikat de rosszul nyúltam és belém harapott, pedig a máikba akart... ez történt egy hónapja és most is látszik a heg az újjamon- szal ezzel csak azt akarom mondani hogy hagyd őket és tényleg ivartalaníttasd őket kérlek!!!
2014. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*másikat
2014. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K.J.Smith ***** válasza:
Szerintem ne rakd őket össze egy darabig, hagyd,hogy az agresszívabb lenyugodjon. (Lehet, hogy az egyikük megsérül verekedés közben) Később próbáld egy semleges területen összeengedni őket, figyeld, hogyan viselkednek. Lehet, hogy a fiúknál szokásos "dominancia-harc"-ról van szó, még így is, hogy testvérek. Ha a verekedés nem szűnik, valóban az ivartalanítás a megoldás, ahogy a 2.válaszadó is írta.
2014. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!