Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a vadászgörényemmel?

Mi lehet a vadászgörényemmel?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban nagyon bújós lett. állandóan felkéredzkedik, és ha felveszem folyamatosan nyalogat. Bármerre megyek jön utána. Nem mintha zavarna, csak nem ilyen volt, és aggódom, miért változhatott meg.

Idáig elvolt nélkülem is, mindig nekem kellett utána mennem, bejárta az egész lakást, mostanra meg csak oda megy ahol én vagyok.


2014. máj. 11. 22:45
 1/4 anonim válasza:
Megszeretett...:) A babája lettél...:D
2014. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú? Mennyi idős? Ivartalanított?
2014. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lassan 7 éves lesz, és lány. Ivartalanított. Sose volt ennyire bújós
2014. máj. 12. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában akkor szoktak a lányok bújósak lenni mikor tüzelnek. De mivel ivartalanított a tiéd, és már lassan 7 éves, ezért én mellékvese megnagyobbodásra is gondolnék, mert az kiváltja a tüzelés tüneteit. Szerintem vidd el dokihoz, és ha javasolja akkor csináltassatok egy ultrahangot, mert ilyen korban ez már kialakulhat ivartalan görényeknél. Szőre nem hullik?
2014. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!