Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a törpehörcsögöm...

Mi baja lehet a törpehörcsögömnek? /be van ragadva a szeme/

Figyelt kérdés
Elutaztam egy hétre és anyukám vigyázott rá. tegnap jöttem haza és az egyik szeme be van rgadva tegnap óta nem is nyitottam ki csak egy picit. nem is sokat eszik de ezelott se evet sokat. de minden nap kiveszem a ketrecbol akar 4-5ször is megetetni és picit játszani is vele mivel nagyon szeret futkározni. kulonosebb baja nincs. annyi hogy picivel többet alszik és gyengébbnek látszik. nagyon féltem. már több mint három éves. mi lehet a baja? természetesen holnap elviszem állatorvoshoz de valaki nemtud valami konkrétat mondani. hogy mégis mi a baj vele? nagyon aggódom érte! elore is köszönöm!

2014. máj. 18. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Öregszik. :( Sajnálom. Valószínűleg már a doki sem tud sok mindent tenni érte, szép kort élt meg!

Azért nézesd meg, hátha mégis kaphat még pár hónapot. :)

Remélem így lesz! :)

Szurkolok Nektek! 

2014. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már megválaszoltad a kérdést: több, mint 3 éves. Hamarosan véget ér rövidke kis élete, hiszen egy hörcsög átlagéletkora 2-3 év. Sajnos ezen már nem lehet segíteni. :(
2014. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , tiaztában vagyok vele hogy oreg de szerencsére a kamillatea segitett neki 2-3 nap után már nem volt beragadva a szeme. már olyan eleven mint 1-2 éve és tobbet is eszik.
2014. jún. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!