Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap hozom el 6 hetes...

Holnap hozom el 6 hetes kisnyuszim. Kérhetnék egy két tanácsot?

Figyelt kérdés
Az első kérdésem az lenne, hogy lehet e hirtelen másik tápra váltani? Ezt úgy értem hogy miután elhozzuk a tenyésztőtől, azután lehetne más tápot adni neki mint amit ott kapott? És ha nem hogyan szoktassam rá az új tápra? Neten nem nagyon találtam erről szóló részeket. Mindennek gondosan utána olvastam de erről nem igazán találtam semmit. Előre is Köszönöm, azt még hozzá teszem, hogy Versele-Laga Cuni Junior Nature tápot vettem neki.
2014. máj. 18. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad hirtelen tápot váltani. Úgy kell, hogy valszeg a tenyésztőtől fogsz kapni egy kis adag tápot, ahhoz kell fokozatosan egyre többet keverni abból, amit nálad fog kapni. Ha nem jár automatikusan táp a nyuszihoz, akkor kérj!

Honnan lesz a nyuszi?

2014. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hetes korig az állatvédelmi törvények szerint az anyja mellett kell lennie!
2014. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van egy kisebb tenyésztő dunaújváros környékén és onnan:)
2014. máj. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!