Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisilt le a törpenyuszim...

Clau555 kérdése:

Miért pisilt le a törpenyuszim? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

azt olvastam, ha lepisil, valami nemtetszik neki..az olemben volt, es simogattam, de nagyon élvezte, mivel nyalogatta a lábamat és teljesen nyugodtan feküdt (ő nem szok egyhelyen nagyon megmaradni) és a sok nyalogatas után letettem, es eszrevettem, hogy lepsilt..

ugye nemfog mindig lepisilni? kb fél éve van nálunk es kb 1ev koruli lehet vagy fiatalabb, és szobatiszta (fiú)


2014. máj. 23. 00:21
 1/5 anonim válasza:
21%

Én úgy tudom hogy/az azt jelenti hogy megbizik benned. Bár ezt eredetileg tengertimalacnál hallottam, de a nyuszi és a tengerimali nagyon sok mindenben hasonlítanak, ezért is szokták állatkereakedéserkbe és otthon is együtt tartrani őket.

De az is lehet hogy csak pisilnie kellett es annyira elvezte a simogatast hogy nem akart elmenni:D

2014. máj. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én tengericocim is lepisilt jó párszor. Valahogy meg kell neki tanítani, hogy ha kell neki, akkor jelezze, hogy tegyék le:D
2014. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es még is hogyan tanitsam ezt meg neki?? :o
2014. máj. 23. 07:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Megjelölt magának.
2014. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a lustaság is, és a jelölés is. :)

Ilyenek ezek a nyuszikák, nagyon cukik!

2014. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!