Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek miért nem használj...

Szerintetek miért nem használja az aranyhörcsögöm a kerekét?

Figyelt kérdés
eddig minden este tekerte, mint az örült, de mostanában valahogy nem használja... látszólag semmi baja nincs, ugyan olyan virgonc. Lehet, hogy a meleg miatt? vagy esetleg már kényelmetlen neki, muszáj lenne vennem egy másikat?

2014. jún. 7. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem sokat tudtam meg netán elöregedet.Lehet hogy melege van.Lehet hogy valamije fáj.Ennyi infóból ennyit tudok következtetni
2014. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja... lehet már nem jó neki a kerék. A legtöbb hörcsögnek való kerék kicsi egy hörcsögnek. Inkább ilyen patkánynak méretezett a jó, ami egyébként egy patkánynak kicsi.
2014. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem törpehörcsögöm volt, ő nyáron nem nagyon tekerte, szerintem melege lehetett, szerintem a Te hörcsögödnek is melege lehet.

2014. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztos melege van. Ne aggódj! :-)
2014. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!