Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sünt tart valaki?

Sünt tart valaki?

Figyelt kérdés
ha igen milyen fajta? miket eszik? ketrecben van? :) meddig élnek?

2014. jún. 8. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Téged melyik fajta érdekel? Mert így elég nehéz válaszolni, annak meg nem sok értelme van, hogy egy fajtáról írok, amit én tartok, ha téged pont a másik foglalkoztat. Egyébként az összes kérdésedre 5 perc alatt választ kaphatsz ha beírod a google keresőjébe.
2014. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém nyugat európai sün.

Főtt tojást,bogarakat és macskatápot kap(macskatápból:wiskas és kit-kat)

2014. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és ketrecben él,kb. 8 évig
2014. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Otthoni tartásra általában a törpesünit ajánlják (nekem Afrikai fehérhasú törpesünim van. :)), ami nem nő meg, körülbelül tenyérnyi marad, picit nagyobb. Macskatápot esznek, némi élőeleséggel (lisztkukac, gyászbogárlárva) és én estefele kiveszem a ketrecéből, de napközben ott alszik benne egy kis sapka félében. 6-8 évig élhetnek jó esetben.
2014. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem szintén afrikai fehérhasú sünijeim vannak, mindkettő lány, utálják egymást ezért két külön [nagy] ketrecet fognak kapni, amiket mi építünk (c&c ketrec, nézz utána nagyon jó!), macskakaját, lisztkukacot és zöldségeket kapnak enni. Remélhetőleg 7-8 évig élnek majd, de nekik már 2 eltelt belőle..:)
2014. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!