Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor kell a hörcsögöt etetni?

Mikor kell a hörcsögöt etetni?

Figyelt kérdés
mikor kell a hörcsögöt etetni?úgy értem, reggel, délben, este?

2014. jún. 10. 15:09
 1/4 anonim válasza:
Reggel agy neki magokat szénát délben zöldséget este pedig szénát magokat gyümölcsöket zöldségeket de mindig legyen előtte friss víz!
2014. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
muszáj ennyi félét?mennyi a minimum?
2014. jún. 10. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb hogy víz legyen neki mindig, főleg most hogy nagyon meleg van a legtöbb lakásban.


Én reggelente adok neki egy kisebb maroknyi hörcsögtápot, különféle magok vannak benne, meg néha egy kis lisztkukacot is rakok bele. Délben tőlem nem kap semmit, mivel én nem vagyok itthon, Ő pedig alszik és semmit sem csinál.

Este kap "nagyobb" adagot mielőtt lefekszek. Akkor cserélem ki a vizet is, utána kap egy csomó zöldséget, gyümölcsöt csak 3-4 naponta kap. Akkor is nagyrészt csak egy gerezd almát, körtét vagy málnát, ha éppen az érik a kertünkben.


Itt egy kis segítség, itt tökéletesen le van írva mit kell neki adni, bár az adagokat én se mindig tartom be, de leírna mit kaphat és mit nem a höri :)


[link]

2014. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szénát???? A hörcsög nem tengeri malac!
2014. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!