Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisil ilyet a törpenyulam?

Miért pisil ilyet a törpenyulam?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éves és néha sárgát, néha pirosat pisil. Volt, hogy lepisilte az ágyamat és apró sárga szemcsék voltak a takarón. Mi lehet ez? Egyébként a széklete rendben van és egészségesen viselkedik, játékos, kíváncsi, az étvágya is jó.
2014. jún. 23. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit kap enni? Attól változhat a vizelete, pl a céklától pirosas lesz.
2014. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez az én nyulamnál is előfordult már, a kaja szine befolyásolja.
2014. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az eledel típusát nem tudom, mert kimért, ha jól tudom holland vagy dán eledel, az ízlett neki eddig a legjobban. Takarmányt szárazat kap a foga miatt, zöldet pedig lucernát kap rendszeresen, a zöldség változó.
2014. jún. 23. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szemcsés,akkor az lehet vesehomok.Ne adj neki túl sok tápot vagy sok, magas Ca tartalmú zöldséget,hogy ne legyen később veseköve.
2014. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az jó, hogy azt se tudod, hogy milyen táppal eteted...gondolom a legolcsóbb gyógyszeres hízótáp.
2014. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A legdrágábbat kapja és sokkal jobban ízlik neki, mint a dobozos tápok, csak épp nagy kiszerelésben van és nem veszek egy kilónál többet, mivel inkább takarmánnyal etetem.
2014. jún. 23. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
4/6-os vagyok. Én a belga Versele La*a tápot adom neki,az garantáltan nem okoz gondot,úgy van kifejlesztve.
2014. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát táp MELLÉ még kap takarmányt is? Milyen takarmányt? És minek? Elég a táp, abból is keveset. A széna a fő eledele. És széna, nem lucerna.
2014. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A takarmányt úgy értem, hogy szénát, tehát száraz füvet. Illetve kap mellé 1-2 napig fonnyasztott zöldet.
2014. jún. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!